Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ultimed - gabinety specjalistyczne

9713
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: łódzkie
Firma: Ultimed
Powiat: m. Łódź
E-mail: recepcja@ultimed.pl
Telefon: 795 688 323
Strona www: http://ultimed.com.pl/
   
dodano: 2018.08.28
ważne do: 2018.09.28
wyświetleń: 18

Szczegóły oferty:

Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej i jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Stawiając na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów i ginekologów. Nie można zapomnieć także o świetnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć również o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności.

Konsultacje planowane są bardzo szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Aktualności
Reklama