Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sprwdź ofertę WSH

9475
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: WSH we Wrocławiu
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: rekrutacja@handlowa.eu
Telefon: 713331107
Strona www: https://www.handlowa.eu
   
dodano: 2018.08.08
ważne do: 2018.09.08
wyświetleń: 20

Szczegóły oferty:

Stoisz przed wyborem najlepszego dla siebie kierunku studiów? Zastanawiasz się w jakim zawodzie chciałbyś pracować w przyszłości, który dałby Ci gwarancję wymarzonej pracy i pozwolił się rozwijać zawodowo? Sprawdź Nas.

Nasza placówka jest uczelnią wyższą, która już od 20 lat kształci studentów oferując im możliwość skorzystania ze studiów licencjackich, magisterskich, oraz MBA. Dodatkowo w przypadku gdy studentów z zagranicy można skorzystać u nas również z opcji nauki języka polskiego.

Ważne jest dla nas nie tylko przekazanie wiedzy teoretycznej, istotną kwestią, jest przygotowanie absolwentów pod kątem praktycznym. Wybierając naszą uczelnię wiesz, że zapewnimy Ci poza teorią praktykę na warsztatach i stażach.

Interesujesz się informatyką lub marketingiem? A może chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę studiami podyplomowymi lub podnieść kwalifikacje menedżerskie zapisując się na studia MBA? Sprawdź Naszą ofertę. Wejdź na naszą stronę internetową https://handlowa.eu/pl/, gdzie znajdziesz wszystko na temat każdego trybu studiów i kierunków.

Masz pytania? - prosimy o kontakt.
Aktualności
Reklama