Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

9055
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: Impladent Medical&Dental Clinic
Powiat: m. Gdynia
E-mail: rejestracja@impladent.eu
Telefon: 501 155 036
Strona www: http://www.impladent-estetyczna.eu/
   
dodano: 2018.07.02
ważne do: 2018.08.02
wyświetleń: 69

Szczegóły oferty:

Impladent Medical&Dental Clinic to renomowana klinika medyczno – dentystyczna, która oferuje wyjątkowo szeroki wachlarz usług. Na początku klinika uzyskała pozycję lidera w branży stomatologicznej. W efekcie oferta mogła zostać poszerzona o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz dermatologii. W swojej ofercie posiada nawet leczenie chrapania.

W klinice wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt , który spełnia wszystkie obowiązujące na terenie Polski normy. Posiada również niezwykle nowoczesny blog operacyjny. Siłą placówki jest mający bogate doświadczenie personel, który nieustannie poszerza swoje kwalifikacje. W konsekwencji klinika cały czas się rozwija.

Tym, co niewątpliwie odróżnia klinikę od innych miejsc tego rodzaju jest posiadanie aż trzech laserów klasy premium, co pozwala oferować szerokie spektrum zabiegów odmładzających. W klinice poddać można się zabiegom takim, jak peelingi medyczne, leczenie nadmiernej potliwości czy redukcja rozstępów. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/
Aktualności
Reklama