Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

9028
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
Powiat: m. Gdańsk
E-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
Telefon: 509 923 373
Strona www: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
   
dodano: 2018.06.28
ważne do: 2018.07.29
wyświetleń: 19

Szczegóły oferty:

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy , kto potrzebuje porady mającej charakter prawny może otrzymać niezbędną pomoc. W kancelarii otrzymać można rozbudowaną odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Bogate doświadczenie pozwala oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje , które zgodne są z bieżącą wiedzą prawniczą i obowiązującymi aktualnie przepisani.

W ofercie kancelarii znalazły się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi i różnoraka pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na profesjonalną pomoc mogą liczyć również osoby chcące uzyskać rozwód lub uregulować kwestię kontaktów z pociechą. Kancelaria pomaga też wtedy, kiedy dokonać trzeba podziału majątku. Działalność kancelarii obejmuje też przygotowywanie oraz analizę dokumentów, nie wyłączając w tym rozmaitych umów i opinii. Podejmuje się pisania pism procesowych i udziału w procesie mediacji. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na szczególne podkreślenie zasługują również naprawdę niewygórowane ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji, w której radca prawny jest niezbędny.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Aktualności
Reklama