Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

8975
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: zachodnio-pomorskie
Osoba: Piotr Mielańczuk
Powiat: m. Szczecin
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2018.06.25
ważne do: 2018.07.26
wyświetleń: 68

Szczegóły oferty:

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary określone przez klienta.

W swojej ofercie ma na chwilę obecną trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stawia na materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest także wykwalifikowany i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale również na precyzję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, wiedząc doskonale, że często to od nich uzależniony jest ostateczny efekt. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Z tego powodu proponuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

 
Aktualności
Reklama