Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

8698
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.06.01
ważne do: 2018.07.02
wyświetleń: 48

Szczegóły oferty:

Nasza firma realizuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się danym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem samochodów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych preferencji naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, ponieważ potrafimy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Aktualności
Reklama