Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zdrowie to najważniejszy aspekt w Twoim życiu

8379
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Osoba: Wera
Powiat: cały kraj
E-mail: neroo11@o2.pl
Strona www: https://cmp.med.pl/
   
dodano: 2018.04.30
ważne do: 2018.05.31
wyświetleń: 66

Szczegóły oferty:

Intryguje Cię centrum medyczne, które zapewnia niezwykle wysoki poziom usług? Zapraszamy do zapoznania się z tym, co oferuje Państwu nasze Centrum Medyczne CMP. Mówiąc dokładniej, nasze Centrum CMP to wieloprofilowa sieć przychodni medycznych, która może pochwalić się Państwu filiami które są dostępne na terenie Warszawy a ponadto Piaseczna.

Jeżeli chodzi o misję Centrum należy odnieść się do usług medycznych z myślą o pacjentach pojedynczych a ponadto instytucjonalnych. Naturalnie chodzi nam o jak najwyższy poziom tych usług połączony jednocześnie z przyjaźnią a dodatkowo rzetelnością. Dobrze także od razu zaznaczyć, że zapewniamy ciągły rozwój kwalifikacje, kooperację pomiędzy publicznym a prywatnym sektorem opieki, ciągłą rozbudowę sieci naszych placówek a ponadto rozpowszechnianie profilaktyki.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, odpowiedzi z reguły powinny znaleźć się na stronie naszego centrum. Jeśli jednakże nie możecie czegoś na niej odnaleźć, zachęcamy do tego, żeby się skontaktować z nami. Nie ma nic ważniejszego aniżeli dobro naszych klientów.
Aktualności
Reklama