Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

kursy dietetyki

8047
Cena: 290,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Akademia Dietetyki
Powiat: cały kraj
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 90-252
Ulica: Jaracza 36 B/3
E-mail: wystawiacz@onet.pl
Telefon: 784 950 203
Strona www: http://www.kursdietetyki.pl/
   
dodano: 2018.04.04
ważne do: 2018.05.05
wyświetleń: 103

Szczegóły oferty:

Kursy dietetyki to platforma edukacyjna stworzona przez Akademię Dietetyki. Znajduje się pod adresem http://www.kursdietetyki.pl.
 W swojej ofercie posiadamy kursy o następującej tematyce:
  • Żywienie w sporcie
  • Zasady żywienia dzieci
  • Żywienie w ciąży
Kursy są kierowane do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Są odpowiednie zarówno dla osób nie posiadających wykształcenia kierunkowego, jak i dla dietetyków i specjalistów. Wszystkie przedstawione w kursach treści są zgodne z najnowszymi wytycznymi.
Platforma wyróżnia się tym, że zawiera materiały filmowe, na których doświadczony i wykwalifikowany dietetyk i wykładowca wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Dodatkowo do każdego filmu dołączony jest zestaw unikalnych i interesujących quizów i łamigłówek, które pozwalają na wyćwiczenie zdobytej wiedzy. Każdy film i zadania mogą być powtarzane dowolną ilość razy, co ułatwia naukę i zapamiętywanie. Taki sposób przekazywania wiedzy jest nietuzinkowy, ale dzięki temu ciekawy dla kursanta i bardzo efektywny. Co więcej platforma dostosowuje się do każdego urządzenia mobilnego. Dostęp jest całodobowy i nieograniczony przez 6 miesięcy, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej w dowolnym miejscu i czasie. Kurs można wykupić w każdej chwili. Możliwe jest również otrzymanie faktury za kurs.
Egzamin i dyplomy
Po zakończonym kursie uczestnik przystępuje do egzaminu. Można go powtarzać dowolną ilość razy. Po uzyskaniu satysfakcjonującego wyniku automatycznie generowany jest certyfikat ukończenia kursu. Dyplom z uzyskaną oceną oraz zaświadczenie MEN są wysyłane poczta tradycyjną.
Cena jednego kursu dietetyki online wynosi 290 zł brutto.
Akademia Dietetyki
Specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych od ponad 7 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń MEN ( Ministerstwa Edukacji Narodowej ) oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.
Kontakt 
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203,  42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl
Aktualności
Reklama