Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

7419
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.02.09
ważne do: 2018.03.12
wyświetleń: 82

Szczegóły oferty:

Nasza firma świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się danym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się holowaniem pojazdów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie poszczególne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Aktualności
Reklama