Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tania pomoc drogowa z Poznania

7077
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.01.04
ważne do: 2018.02.04
wyświetleń: 133

Szczegóły oferty:

Nasza firma realizuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Możemy zająć się konkretnym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem aut różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Aktualności
Reklama