Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

7049
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.01.30
wyświetleń: 189

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a tu środek sezonu? Potrzebujesz profesjonalnej piły spalinowej? Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą kompleksowego serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do firm, którzy troszczą się o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa maszyn i sprzętów ogrodniczych od producentów wielu marek zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo na wzór wieloletniego doświadczenia, które praktykujemy nieprzerwanie od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także automatycznych kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Honda czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia konkurencyjne ceny oraz satysfakcję. Dodatkowo nasza oferta opiera się na sprzedaży stacjonarnie i on-line. W sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w okazyjnej cenie wyposażyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na firmową witrynę internetową ATI Garden lub napisz wiadomość bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Aktualności
Reklama