Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

7049
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.01.30
wyświetleń: 20

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a tu środek sezonu? Potrzebujesz profesjonalnej piły spalinowej? Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą kompleksowego serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do firm, którzy troszczą się o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa maszyn i sprzętów ogrodniczych od producentów wielu marek zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo na wzór wieloletniego doświadczenia, które praktykujemy nieprzerwanie od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także automatycznych kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Honda czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia konkurencyjne ceny oraz satysfakcję. Dodatkowo nasza oferta opiera się na sprzedaży stacjonarnie i on-line. W sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w okazyjnej cenie wyposażyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na firmową witrynę internetową ATI Garden lub napisz wiadomość bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Reklama