Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tanie holowanie - Olkusz i okolice

6996
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Zygzak Tomasz Piątek
Powiat: olkuski
Miasto: Olkusz
E-mail: firma@pomocdrogowa.olkusz.pl
Telefon: 724324888
Strona www: http://pomocdrogowa.olkusz.pl
   
dodano: 2017.12.20
ważne do: 2018.01.20
wyświetleń: 166

Szczegóły oferty:

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która odnosi się do profesjonalnej autopomocy, dopasowaną do wymagań każdego mobilnego klienta.

Robimy, co w naszej mocy, aby zagwarantować kierowcom bardzo szybką realizację usługi, błyskawicznie dojeżdżając pod wskazany adres.
Dysponujemy odpowiednio wyposażonym zapleczem warsztatowym, i dlatego jesteśmy w stanie szybko przywrócić samochód do stuprocentowej sprawności. Zapewniamy konkretną wycenę, dzięki czemu klient będzie mógł momentalnie poznać koszty związane z określoną usługą. W naszej firmie pracują fachowcy, którzy posiadają doświadczenie w zakresie pomocy drogowej.
Doskonale wiemy, że awarie samochodowe mogą wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego zapewniamy swoje usługi przez całą dobę. W razie potrzeby służymy pomocą w zakresie odszukania warsztatu specjalizującego się w skomplikowanych naprawach.

Zapewniamy wsparcie także pod względem odszukania noclegu, w zależności od konkretnych potrzeb klienta. Umożliwiamy dokonywanie płatności nie tylko gotówką, ale także kartami płatniczymi.

Zygzak Tomasz Piątek, Olkusz
WWW:
Aktualności
Reklama