Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

kursy dietetyki online

6988
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: łódzkie
Firma: Akademia Dietetyki
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 90-252
Ulica: Jaracza 36 b
E-mail: wystawiacz@onet.pl
Telefon: 784 950 203
Strona www: http://www.akademiadietetyki.pl/
   
dodano: 2017.12.19
ważne do: 2018.01.19
wyświetleń: 161

Szczegóły oferty:

Kursy dietetyki online to nowoczesna platforma edukacyjna stworzona przez Akademię Dietetyki.
Platforma http://www.kursdietetyki.pl posiada w swojej ofercie kursy:
  • Żywienie w sporcie
  • Zasady żywienia dzieci
  • Żywienie w ciąży
Kursy są stworzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów zatrudnianych przez Akademię Dietetyki, którzy posiadają bogate doświadczenie zarówno w pracy zawodowej oraz jako wykładowcy. Przekazywana wiedza jest zgodna z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Sposób jej przedstawienia jest przystępny i zrozumiały dla wszystkich, co sprawia, że kursy dietetyki są idealnym sposobem  dla laików na zdobycie nowej wiedzy, oraz dla specjalistów, chcących rozszerzyć swoje kwalifikacje. Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagane żadne wcześniejsze przygotowanie merytoryczne, ani posiadanie odpowiedniego wykształcenia kierunkowego.
Jak działa platforma
Platforma wykorzystuje innowacyjne metody nauczania. Treści merytoryczne są przekazywane w postaci materiałów filmowych. Możliwość ich wielokrotnego odtwarzania pozwala na dokładne utrwalenie wiedzy. Dołączone do każdego filmu zestawy nieszablonowych quizów i łamigłówek są idealne na wyćwiczenie przedstawionego materiału. Co więcej mogą być powtarzane dowolną ilość razy, aż do momentu całkowitej ich poprawności.  Dodatkowo każdy uczestnik może monitorować swoje postępy na prywatnym panelu.
Platforma http://www.kursdietetyki.pl daje możliwość korzystania z kursów w dowolnym miejscu i czasie. Strona dostosowuje się każdego urządzenia mobilnego, a całodobowy 6 miesięczny dostęp pozwala na indywidualne tempo nauki dostosowane do rytmu dnia uczestnika. Kurs można wykupić w każdej chwili. Istnieje możliwość wygenerowania faktury za kurs.
Egzamin i dyplomu
Każdy kurs jest zakończony egzaminem, który może być wielokrotnie powtarzany, aż do uzyskania satysfakcjonującego wyniku. Po zdaniu egzaminu do kursanta wysyłane są pocztą tradycyjną dyplom z uzyskaną oceną potwierdzającą zdobyte kwalifikacje i zaświadczenie MEN. Dodatkowo automatycznie generowany jest certyfikat ukończenia kursu, dostępny do pobrania przez każdego kursanta.
Akademia Dietetyki
Instytucja szkoleniowa działająca na runku kursów od 7 lat. Jest niekwestionowanym liderem w swojej branży. Jakość kursów i szkoleń oraz program nauczania zostały potwierdzone przyznaniem placówce Akredytacji Łódzkiego Kuratora Oświaty. Akademia Dietetyki w swojej ofercie posiada również kursy stacjonarne organizowane na terenie całej Polski. Dostępne są na stornie internetowej http://www.akademiadietetyki.pl
 
Kontakt 
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203,  42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl
Aktualności
Reklama