Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Czyszczenie elewacji

1481
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Montek Prace Wysokościowe
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Strona www: http://www.oknadrzwikrakow.com
   
dodano: 2015.06.30
ważne do: 2018.07.09
wyświetleń: 51

Szczegóły oferty:

Firma Montek to spółka, która działa w w całej Polsce, przede wszystkim w Warszawie i która oferuje takie prace, jak malowanie elewacji, mycie elewacji i inne prace na wysokościach. Marka Montek wykazuje się dużym doświadczeniem w zakresie wszystkich prac na wysokościach, nie tylko w Warszawie i pobliskich miastach, ale także innych miejscowości, ponieważ Montek Prace Wysokościowe jest firmą mającą ofertę na we wszystkich innych miastach. 

Przedsiębiorstwo nasze specjalizuje się we wszelkiego rodzaju pracach wysokościowych, także w warunkach trudno dostępnych, oraz z użyciem rzadkich technik wysokogórskich, które wszystkie nasze prace pozwalają przeprowadzić sprawnie oraz zupełnie bezpiecznie dla otoczenia. Oferujemy efektywne i wypróbowane metody prac wysokościowych: mycia okien, malowania elewacji, odgrzybiania elewacji, usuwania graffiti, montażu banerów i innych. 

Mycie okien i elewacji realizowane jest z wykorzystaniem nowoczesnych technik, jak również z użyciem różnych wysięgników. To powoduje, że prace mycia okien i elewacji przebiegają w efektywny sposób, idą bez opóźnień.
Aktualności
Reklama